Products
FRUITSJII JUMBO CALIFORNIA ALMONDS (250)gm
Regular priceRs. 399.00Rs. 300.00
Rs. 300.00 /250g
FRUITSJII JUMBO CALIFORNIA ALMONDS NATURALLY CRUNCH (250)gm
Regular priceRs. 399.00Rs. 300.00
Rs. 300.00 /250g
FRUITSJII JUMBO CALIFORNIA ALMONDS NATURALLY CRUNCHY (400)gm
Regular priceRs. 599.00Rs. 480.00
Rs. 300.00 /250g
FRUITSJII Jumbo premium pistachio
Regular priceRs. 750.00Rs. 420.00
FRUITSJII JUMBO SIZE (W240 CASHEWS)400gm
Regular priceRs. 620.00Rs. 560.00
Rs. 350.00 /250g
FRUITSJII JUMBO SIZE GOLDEN RAISINS (400gm)
Regular priceRs. 420.00Rs. 360.00
Rs. 225.00 /250g
FRUITSJII JUMBO SIZE MEJDOOL DATES(250)gm
Regular priceRs. 380.00Rs. 280.00
Rs. 280.00 /250g
FruitsJii Pomegranate Juice – 100% Natural Goodness
Regular priceRs. 159.00Rs. 99.00
FRUITSJII premium jumbo size anjeer(250gm)
Regular priceRs. 670.00Rs. 290.00
FRUITSJII PREMIUM JUMBO SIZE MEJDOOL DRY DATES (250gm)
Regular priceRs. 550.00Rs. 280.00
FRUITSJII PREMIUM MIX DRY FRUITS (IMMUNITY BOOSTER)400gm
Regular priceRs. 750.00Rs. 600.00
Rs. 150.00 /100g
Fruitsjii premium walnut giri,
Regular priceRs. 420.00Rs. 360.00
Rs. 360.00 /250g
fruitsjii premium whole cashew
Regular priceRs. 499.00Rs. 360.00
Rs. 360.00 /250g
fruitsjii red and sweet dragon fruit,
Regular priceRs. 150.00Rs. 120.00
fruitsjii sweet mangos
Regular priceRs. 220.00Rs. 200.00
Rs. 200.00 /kg
Gourmet Quality Whole Cashews – Rich, Creamy, & Fresh
Regular priceRs. 490.00Rs. 440.00





