best seller
Fruitsjii premium walnut giri,
Regular priceRs. 420.00Rs. 360.00
Rs. 360.00 /250g
premium California jumbo pistachios 250gm
Regular priceRs. 499.00Rs. 420.00
Rs. 420.00 /250g
Premium California Almonds (Badam)250gm | fruitsjii
Regular priceRs. 399.00Rs. 300.00
Rs. 300.00 /250g
FRUITSJII PREMIUM MIX DRY FRUITS (IMMUNITY BOOSTER)400gm
Regular priceRs. 750.00Rs. 600.00
Rs. 150.00 /100g
FRUITSJII JUMBO SIZE (W240 CASHEWS)400gm
Regular priceRs. 620.00Rs. 560.00
Rs. 350.00 /250g
FRUITSJII JUMBO SIZE GOLDEN RAISINS (400gm)
Regular priceRs. 420.00Rs. 360.00
Rs. 225.00 /250g
FRUITSJII California premium almond,
Regular priceRs. 399.00Rs. 350.00
Rs. 350.00 /250g





