+91 9286970443

Dry Fruit &Nuts

Showing: 1-16 of 17 Results
Premium California Almonds (Badam)250gm | fruitsjii
Regular priceRs. 399.00Rs. 300.00
Rs. 300.00 /250g
Fruitsjii premium walnut giri,
Regular priceRs. 420.00Rs. 360.00
Rs. 360.00 /250g
FRUITSJII Jumbo premium pistachio
Regular priceRs. 750.00Rs. 420.00
Primium quality whole cashew
Regular priceRs. 588.00Rs. 360.00
Natural & premium kismis
Regular priceRs. 320.00Rs. 235.00
Natural & premium manaka(250gm)
Regular priceRs. 550.00Rs. 280.00
FRUITSJII PREMIUM MIX DRY FRUITS (IMMUNITY BOOSTER)400gm
Regular priceRs. 750.00Rs. 600.00
Rs. 150.00 /100g
FRUITSJII JUMBO SIZE (W240 CASHEWS)400gm
Regular priceRs. 620.00Rs. 560.00
Rs. 350.00 /250g
FRUITSJII JUMBO SIZE GOLDEN RAISINS (400gm)
Regular priceRs. 420.00Rs. 360.00
Rs. 225.00 /250g
FRUITSJII JUMBO CALIFORNIA ALMONDS NATURALLY CRUNCHY (400)gm
Regular priceRs. 599.00Rs. 480.00
Rs. 300.00 /250g
FRUITSJII JUMBO SIZE MEJDOOL DATES(250)gm
Regular priceRs. 380.00Rs. 280.00
Rs. 280.00 /250g
FRUITSJII JUMBO CALIFORNIA ALMONDS NATURALLY CRUNCH (250)gm
Regular priceRs. 399.00Rs. 300.00
Rs. 300.00 /250g
FRUITSJII JUMBO CALIFORNIA ALMONDS (250)gm
Regular priceRs. 399.00Rs. 300.00
Rs. 300.00 /250g
premium California jumbo pistachios 250gm
Regular priceRs. 499.00Rs. 420.00
Rs. 420.00 /250g

Special instructions for seller
Add A Coupon

What are you looking for?

Popular Searches:  Almonds  Medjool Dates  Organic Walnuts  

Popular Products


fruitsjii premium whole cashew
Regular priceRs. 499.00Rs. 360.00
Rs. 360.00 /250g
FRUITJI RENUTS Pine Nut
Regular priceRs. 699.00Rs. 599.00
Açai Cocoa Haze
Regular priceRs. 499.00Rs. 399.00