fruitsjii
Fresh Sapodilla (Chikoo) – Naturally Sweet & Ripe
Regular priceRs. 260.00Rs. 220.00
Rs. 220.00 /kg
FRUITSJII California premium almond,
Regular priceRs. 399.00Rs. 350.00
Rs. 350.00 /250g
FRUITSJII JUMBO CALIFORNIA ALMONDS NATURALLY CRUNCHY (400)gm
Regular priceRs. 599.00Rs. 480.00
Rs. 300.00 /250g
FRUITSJII JUMBO SIZE (W240 CASHEWS)400gm
Regular priceRs. 620.00Rs. 560.00
Rs. 350.00 /250g
FRUITSJII JUMBO SIZE GOLDEN RAISINS (400gm)
Regular priceRs. 420.00Rs. 360.00
Rs. 225.00 /250g
Fruitsjii premium walnut giri,
Regular priceRs. 420.00Rs. 360.00
Rs. 360.00 /250g
fruitsjii premium whole cashew
Regular priceRs. 499.00Rs. 360.00
Rs. 360.00 /250g
Natural & premium kismis
Regular priceRs. 320.00Rs. 235.00
Natural & premium manaka(250gm)
Regular priceRs. 550.00Rs. 280.00
Premium California Almonds (Badam)250gm | fruitsjii
Regular priceRs. 399.00Rs. 300.00
Rs. 300.00 /250g





